Charter lodí

Skupina SeaWolf Vám nabízí veškeré služby spojené s plachtěním a pronájmem lodí. Našim cílem je poskytovat takové služby, abyste si svou dovolenou na lodi užili na maximum a starosti okolo nechali na nás.

Rádi byste se vydali na plavbu lodí? Láká Vás dovolená na lodi? Zajistíme Vám pronájem jachty, sportovní-závodní plachetnice, kajutové motorové lodi a mnoha dalších plavidel. Využijte našeho vyhledávače lodí, nalezněte nejvhodnější loď a vyražte s přáteli, rodinou nebo s obchodními partnery na plavbu po moři!

Dovolená na lodi s kapitánem

Objednejte si týdenní plavbu lodí po moři s přáteli nebo s rodinou. Nabízíme pohodlné rekreační plachetnice pro 3-12 osob. Profesionální skipper od naší společnosti Vám ukáže krásy jachtingu a je jen na Vás na kolik se budete aktivně podílet na řízení lodi.

Team building na plachetnici

Vytvořte v rámci Vaší firmy posádku, které bude přidělen profesionální skipper a Váš team bude společně spolupracovat na řízení lodi. Nebo vytvořte několik týmů, které spolu s přidělenými skippery, budou mezi sebou soutěžit. Skombinujte tak dovolenou na jachtě s užitečným utužením vztahů ve Vaší firmě.

Dovolená na vnitrostátních vodách

Dovolená na lodi neznamená pouze plavby po moři. Vydejte se i do vnitrostátních vod a prozkoumejte tak krásy řek a jejich okolí. Zajistíme Vám pronájem motorovým lodí ať už se skipperem nebo bez. Využijte této levnější formy a užijte si vnitrozemí jinak než na nohou.

Potápění na jachtě

Spojte dva úžasné zážitky – plavbu lodí a potápění – a zažijte tak dovolenou snů, na kterou jen tak nezapomenete. Společnost SeaWolf se o vše postará s zařídí vše tak, abyste si Vy mohli jen naplno užívat Vaší dovolené na lodi.

Charter luxusních jachet

Seawolf se zaměřuje i na pronájem těch nejluxusnějších korábů na moři. Zajistíme Vám kompletní servis tak, aby Vaše dovolená na jachtě byla Vaším nezapomenutelným a bezstarostným zážitkem.

Přístavy

Mějte Vaše zastávky naplánované již před vyplutím! Připravili jsme pro Vás seznam a informace o neznámějších přístavech v Chorvatsku…

Kontaktujte
nás
+420 733 736 523
Aktuality
Exkluzivní nabídka lodí Marge a Dölkar z přístavu Betina na Kornatech!
Zobrazit
Aktuálně nabízíme
151 Last Minute nabídek
Zobrazit všechny
Reference
Dobrý den, Chtěl bych poděkovat za zprostředkování a domluvení pronájmu lodi (Paulina). Loď to byla celkem slušná a plula hezky. Bohužel až tak moc nefoukalo, tak jsem byl za rozhodnutí vzít genakr, velmi rád. Loď měla sice výbornou hlavní plachtu ale kosatku naprosto bídnou. Takže děkuji.
Petr Malecha

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem? Chcete rovnou zařídit objednávku telefonicky?
Neváhejte nás kontaktovat.

+420 733 736 523
Poptávkový formulář