Charter lodí

Skupina SeaWolf Vám nabízí veškeré služby spojené s plachtěním a pronájmem lodí. Našim cílem je poskytovat takové služby, abyste si svou dovolenou na lodi užili na maximum a starosti okolo nechali na nás.

Rádi byste se vydali na plavbu lodí? Láká Vás dovolená na lodi? Zajistíme Vám pronájem jachty, sportovní-závodní plachetnice, kajutové motorové lodi a mnoha dalších plavidel. Využijte našeho vyhledávače lodí, nalezněte nejvhodnější loď a vyražte s přáteli, rodinou nebo s obchodními partnery na plavbu po moři!

Dovolená na lodi s kapitánem

Objednejte si týdenní plavbu lodí po moři s přáteli nebo s rodinou. Nabízíme pohodlné rekreační plachetnice pro 3-12 osob. Profesionální skipper od naší společnosti Vám ukáže krásy jachtingu a je jen na Vás na kolik se budete aktivně podílet na řízení lodi.

Team building na plachetnici

Vytvořte v rámci Vaší firmy posádku, které bude přidělen profesionální skipper a Váš team bude společně spolupracovat na řízení lodi. Nebo vytvořte několik týmů, které spolu s přidělenými skippery, budou mezi sebou soutěžit. Skombinujte tak dovolenou na jachtě s užitečným utužením vztahů ve Vaší firmě.

Dovolená na vnitrostátních vodách

Dovolená na lodi neznamená pouze plavby po moři. Vydejte se i do vnitrostátních vod a prozkoumejte tak krásy řek a jejich okolí. Zajistíme Vám pronájem motorovým lodí ať už se skipperem nebo bez. Využijte této levnější formy a užijte si vnitrozemí jinak než na nohou.

Potápění na jachtě

Spojte dva úžasné zážitky – plavbu lodí a potápění – a zažijte tak dovolenou snů, na kterou jen tak nezapomenete. Společnost SeaWolf se o vše postará s zařídí vše tak, abyste si Vy mohli jen naplno užívat Vaší dovolené na lodi.

Charter luxusních jachet

Seawolf se zaměřuje i na pronájem těch nejluxusnějších korábů na moři. Zajistíme Vám kompletní servis tak, aby Vaše dovolená na jachtě byla Vaším nezapomenutelným a bezstarostným zážitkem.

Přístavy

Mějte Vaše zastávky naplánované již před vyplutím! Připravili jsme pro Vás seznam a informace o neznámějších přístavech v Chorvatsku…

Kontaktujte
nás
+420 733 736 523
Aktuality
Zobrazit
Aktuálně nabízíme
149 Last Minute nabídek
Zobrazit všechny
Reference
U SeaWolfa najdete skvělý tým lidí, kteří vám se vším poradí a vše vysvětlí. Profesionální přístup je samozřejmostí. Kapitánské zkoušky jsem absolvoval bez problémů díky kvalitnímu a podrobnému školení. Nepřeberné množství lodí v jejich nabídce uspokojí snad každého kapitána ať už se rozhodne plout kdykoli a kdekoli.
Štefan Ihnat
Extra-web, s.r.o.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem? Chcete rovnou zařídit objednávku telefonicky?
Neváhejte nás kontaktovat.

+420 733 736 523
Poptávkový formulář