Team building na plachetnici

Chcete lépe poznat Váš team? Prověřte ho plavbou na lodi! Tato netradiční teambuldingová akce posílí a utuží vztahy, odhalí mnohé osobnostní rysy a jistě zůstane jako neopakovatelná vzpomínka v hlavě každého účastníka.

  • Chcete poznat jak dobrý máte team na svém pracovišti, podniku či obchodním oddělení?
  • Chcete poznat jak se chovají jednotliví lidé v nestandardních zátěžových situacích?
  • Chcete posílit vzájemné vazby v kolektivu?
  • Chcete pro Váš tým vytvořit neopakovatelný a jedinečný zážitek?

Plavba lodí je správným řešením!

Již dost bylo tradičních teambuildingových akcí, kdy se lidé ráno sejdou ve sportovním areálu a každou chvíli jsou pro ně nachystány různé sporty a aktivity. Vyzkoušejte zcela odlišnou a originální formu teambuildingové akce, na kterou Váš tým jistě jen tak nezapomene. Uspořádejte pomocí naší společnosti teamovou plavbu lodí a spojte tak netradiční zážitek (pro mnohé dokonce dovolenou) s užitečným a do budoucna přínosným teambuidingem.

Jsme schopni pro Vás vytvořit na míru teambuildingový program, který bude v prostředí jachtingu přínosem pro poznání a posílení Vašich vzájemných vztahů nejen na pracovišti. Na plachetnici dochází k mnoha náhlým a nepředvídatelným situacím, které bývají občas i velice náročné na psychyku a tím poznáte své lidi i z jiných pohledů, než pouze z těch zaběhlým pracovních.

Máme mnohaleté zkušenosti s pořádáním flotilových plaveb. Regata for fun je jednou z nich a v naší nabídce si získala stálé místo. Jedná se o regatu, kde je cílem užít si legraci, být na moři, cítit se součástí super party a ne jen za každou cenu vyhrát. V mi­nulosti se o kvalitách námi poskytovaných služeb mohla přesvědčit celá řada renomovaných firem.

Na přání zákazníka vytvoříme regatu jen pro něj.

  • Kde? – Kdekoliv ve středomoří.
  • Kdy? – Dle dohody.
  • Za kolik? – Jsme schopni pružně vyjít vstříct Vašemu rozpočtu

Kontaktujte nás a my uděláme vše pro Vaši spokojenost.

Kontaktujte
nás
+420 733 736 523
Aktuality
Zobrazit
Aktuálně nabízíme
149 Last Minute nabídek
Zobrazit všechny
Reference
Sháníte loď a chcete jí za dobrou cenu? Pak nesmíte minout web charter-lodi.cz z jejich nabídky jsem si loď vybral vždy a díky tomu, že jsem jejich stálým zákazníkem jsem dostal příjemnou slevu :-) Díky za skvělý servis!
Antonín Černý
člen kapely Jaksi Taksi

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem? Chcete rovnou zařídit objednávku telefonicky?
Neváhejte nás kontaktovat.

+420 733 736 523
Poptávkový formulář