Team building na plachetnici

Chcete lépe poznat Váš team? Prověřte ho plavbou na lodi! Tato netradiční teambuldingová akce posílí a utuží vztahy, odhalí mnohé osobnostní rysy a jistě zůstane jako neopakovatelná vzpomínka v hlavě každého účastníka.

  • Chcete poznat jak dobrý máte team na svém pracovišti, podniku či obchodním oddělení?
  • Chcete poznat jak se chovají jednotliví lidé v nestandardních zátěžových situacích?
  • Chcete posílit vzájemné vazby v kolektivu?
  • Chcete pro Váš tým vytvořit neopakovatelný a jedinečný zážitek?

Plavba lodí je správným řešením!

Již dost bylo tradičních teambuildingových akcí, kdy se lidé ráno sejdou ve sportovním areálu a každou chvíli jsou pro ně nachystány různé sporty a aktivity. Vyzkoušejte zcela odlišnou a originální formu teambuildingové akce, na kterou Váš tým jistě jen tak nezapomene. Uspořádejte pomocí naší společnosti teamovou plavbu lodí a spojte tak netradiční zážitek (pro mnohé dokonce dovolenou) s užitečným a do budoucna přínosným teambuidingem.

Jsme schopni pro Vás vytvořit na míru teambuildingový program, který bude v prostředí jachtingu přínosem pro poznání a posílení Vašich vzájemných vztahů nejen na pracovišti. Na plachetnici dochází k mnoha náhlým a nepředvídatelným situacím, které bývají občas i velice náročné na psychyku a tím poznáte své lidi i z jiných pohledů, než pouze z těch zaběhlým pracovních.

Máme mnohaleté zkušenosti s pořádáním flotilových plaveb. Regata for fun je jednou z nich a v naší nabídce si získala stálé místo. Jedná se o regatu, kde je cílem užít si legraci, být na moři, cítit se součástí super party a ne jen za každou cenu vyhrát. V mi­nulosti se o kvalitách námi poskytovaných služeb mohla přesvědčit celá řada renomovaných firem.

Na přání zákazníka vytvoříme regatu jen pro něj.

  • Kde? – Kdekoliv ve středomoří.
  • Kdy? – Dle dohody.
  • Za kolik? – Jsme schopni pružně vyjít vstříct Vašemu rozpočtu

Kontaktujte nás a my uděláme vše pro Vaši spokojenost.

Kontaktujte
nás
+420 733 736 523
Aktuality
Exkluzivní nabídka lodí Marge a Dölkar z přístavu Betina na Kornatech!
Zobrazit
Aktuálně nabízíme
151 Last Minute nabídek
Zobrazit všechny
Reference
Dobrý den do Sea Wolfu. Pánové mockrát děkuji za super týden na Vaší lodi Bavaria 38 Marge. Pokud budete potřebovat v průběhu léta vyplnit nějakou skulinku, klidně i ne na celý týden a pokud budete chtít tak se ozvěte. Určitě bycho se dohodli. Jinak samozřejmě pokud si mne necháte ve Vaši databázi TOP klubu a pravidelně budete informovat o možnostech charterů budu jen rád. Ještě jednou mockrát děkuji.
Antonín Bartík

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem? Chcete rovnou zařídit objednávku telefonicky?
Neváhejte nás kontaktovat.

+420 733 736 523
Poptávkový formulář