Navigace

Důležitá čísla přístavů



Zde si můžete rezervovat místo ke kotvení, požádat o případnou pomoc a získat další informace související s vaší dovolenou na lodi.

MARINA BETINA

N. Škevina 15
22244 Betina
Phone: +385 (0)22 434 497GSM:Fax: +385 (0)22 434 497
Email: marina-betina@si.t-com.hr

MARINA HRAMINA

Put Gradine 1
22243 Murter
Phone: +385 (0) 22 434 411Fax: +385 (0) 22 435 242
Email: info@marina-hramina.hr

ACI marina Umag

Šetalište Vladimira Gortana 7
52470 Umag
Phone: GSM:Fax: +385 (0)52 741 166
Email: m.umag@aci-club.hr

ACI marina Rovinj

Šetalište Vijeća Europe 1
52210 Rovinj
Phone: GSM:Fax: +385 (0)52 842 366
Email: m.rovinj@aci-club.hr

ACI marina Pula

Riva 1
52100 Pula
Phone: GSM:Fax: +385 (0)52 211 850
Email: m.pula@aci-club.hr

ACI marina Pomer

Pomer 26 A
52100 Pomer
Phone: GSM:Fax: +385 (0)52 573 266
Email: m.pomer@aci-club.hr

ACI marina Opatija

Liburnijska cesta 7 A
51414 Ičići
Phone: GSM:Fax: +385 (0) 51 704 024
Email: m.opatija@aci-club.hr

ACI marina Cres

Obala sv. Benedikta 3
51557 Cres
Phone: GSM:Fax: +385 (0)51 571 125
Email: m.cres@aci-club.hr

ACI marina Supetarska Draga

51280 Rab
Phone: GSM:Fax: +385 (0)51 776 222
Email: m.supdraga@aci-club.hr

ACI marina Rab

Šetalište kap. I. Dominisa 101
51280 Rab
Phone: GSM:Fax: +385 (0)51 774 837
Email: m.rab@aci-club.hr

ACI marina Šimuni

Obala 1
23251 Kolan
Phone: GSM:Fax: +385 (0)23 697 462
Email: m.simuni@aci-club.hr

ACI marina Žut

Obala sv. Ivana 47 E
22242 Jezera
Phone: GSM:Fax: +385 (0)22 786 0279
Email: m.zut@aci-club.hr

ACI marina Piškera

Obala sv. Ivana 47 E
22242 Jezera
Phone:
GSM:Email: m.piskera@aci-club.hr

ACI marina Jezera

Obala sv. Ivana 47 E
22242 Jezera
Phone: GSM:Fax: +385 (0)22 439 294
Email: m.jezera@aci-club.hr

ACI marina Skradin

Obala bana Pavla Šubića 18
22222 Skradin
Phone: GSM:Fax: +385 (0)22 771 163
Email: m.skradin@aci-club.hr

ACI marina Vodice

Artina 13 A
22211 Vodice
Phone: GSM:Fax: +385 (0)22 442 470
Email: m.vodice@aci-club.hr

ACI marina Trogir

Put Cumbrijana 22
21220 Trogir
Phone: GSM:Fax: +385 (0)21 881 258
Email: m.trogir@aci-club.hr

ACI marina Split

Uvala Baluni 8
21000 Split
Phone: GSM:Fax: +385 (0)21 398-556
Email: m.split@aci-club.hr

ACI marina Milna

21405 Milna
Phone: GSM:Fax: +385 (0)21 636-272
Email: m.milna@aci-club.hr

ACI marina Vrboska

21463 Vrboska
Phone: GSM:Fax: +385 (0)21 774 144
Email: m.vrboska@aci-club.hr

ACI marina Palmižana

21450 Hvar
Phone: GSM:Fax: +385 (0)21 744 985
Email: m.palmizana@aci-club.hr

ACI marina Korčula

20260 Korčula
Phone: GSM:Fax: +385 (0)20 711 748
Email: m.korcula@aci-club.hr

ACI marina
„Veljko Barbieri“ Slano

Slanica 2
20232 Slano
Phone: GSM:Fax: +385 (0)75 801 809
Email: m.slano@aci-club.hr

ACI marina Dubrovnik

Na skali 2
20236 Mokošica-Komolac
Phone: GSM:Fax: +385 (0)20 451 922
Email: m.dubrovnik@aci-club.hr


Užitečné informace