fbpx
Navigace

Jak charter funguje?Kapitánské zkoušky si většinou děláme proto, abychom mohli jezdit na vodu. Na moře, na řeky, nebo na kanály. K tomu samozřejmě potřebujeme loď. Vlastní, nebo půjčenou.

Pronájem, neboli charter lodí je nejjednodušší cestou jak se k lodi dostat. Po celém světě jsou tisíce lodí různých velikostí, vlastností, stáří a je jen na vás, jakou dovolenou si představujete.

Společnost Seawolf nabízí pronájem lodí kdekoli na světě.

Jak to funguje?
Na stránce www.charter-lodi.czzadejte parametry, podle kterých chcete loď vyhledat. Tedy zvláště místoodkud byste chtěli vyrážet, datumodjezdu a počet kajut, které budete potřebovat. Většina lodí se půjčuje standardně od soboty do soboty, pro jakákoli jiná data nám prosím zavolejte.

Systém vyhledává z nabídky mnoha tisíc lodí. Výsledek vyhledávání se zobrazí a vy si můžete vybrat tu správnou loď. Pokud chcete loď nezávazně objednat, můžete na sránce vyplnit své údaje a vaše opce je ihned platná. Následně se s vámi spojíme, potvrdíme si všechny údaje a pošleme vám smlouvu o pronájmu.

Do týdne od vás budeme potřebovat zálohu, většinou 50% z ceny, kterou ihned odešleme majiteli lodě. V tento moment je vaše loď již pod fixní rezervací. Zbytek se doplácí měsíc před začátkem vašeho charteru.

Týden před vaším odjezdem vás ještě poprosíme kopii vaší kapitánské a radio licencea o vyplnění seznamu posádky, tak zvaného crew listu. Buď jako tabulku, nebo přímo do systému charterové společnosti. Vyplnění crew listu je nutné, bez něj se nesmí na lodi jezdit.

Většinou v sobotu odpoledne převezmete svou vysněnou loď, následující pátek večer byste měli být zpátky v marině, loď bude prohlédnuta zaměstnancem charterové společnosti a v sobotu ráno byste měli loď opustit. Loď bude následně připravována pro další posádku.

V případě, že byste potřebovali s čímkoli poradit, pomoci, pokud se potřebujete zeptat jak celý proces probíhá, zajímají vás naše zkušenosti s loděmi, či charterovými společnostmi, zavolejte nám. Rádi vám poradíme a pomůžeme.

Matouš Outrata
www.charter-lodi.cz
matous@seawolf.cz

733 736 523