O nás

Společnost SeaWolf s.r.o. má v ČR i v zahraničí mnohaletou tradici a je členem několika asociací. Přesvědčte se o našich profesionálních kvalitách i Vy.

SeaWolfGroup

Firmu Seawolf s.r.o. založil Ing. Jan Wolf, který je majitelem a zároveň hlavním instruktorem. Počátky naší profesionální aktivity se datují k roku 1997, kdy jsme se zaměřili na oblast potápění, která nám byla v té době nejbližší.

Voda byla vždy naším živlem a tak logickým krokem ve vývoji bylo založení další divize a to Námořního jachtingu, která se zabývá školením námořních kapitánů. Dále byla založena divize pro školení zájemců o průkaz na vnitrostátní plavbu tzv. VMP. Nejmladší divizí je charter lodí, kde nabízíme k pronájmu lodě pro mořskou i vnitrozemskou plavbu po celém světě.

Od začátku jsme kladli důraz na přátelské prostředí a profesionální přístup. Při našich aktivitách se opíráme o znalosti našich zkušených potápěčů a skipperů, kteří pod vodou nebo na moři tráví většinu svého času. Samozřejmostí je, že naši školitelé, kromě rozsáhlých znalostí a vědomostí, mají i dobré pedagogické schopnosti.

Seawolf s.r.o. ve všech již zmíněných oborech patří, nejen co do počtu vyškolených uchazečů, ale i s ohledem na kvalitu poskytované výuky, mezi nejlepší v České republice.

Našimi přednostmi jsou především dynamičnost, přátelský přístup, zkušený tým a schopnost učit se z nabytých zkušeností.

Naším cílem je vytvoření komplexní nabídky pro naše klienty.

 

MMK systems

Pro bookování pronájmu lodí využíváme moderní MMK systems, díky kterému Vám můžeme nabídnou spousty lodí v reálném čase.

APL - Asociace lodního průmyslu

Seawolf s.r.o. je členem APL – Asociace lodního průmyslu. Členství v této organizace jednoznačně zvyšuje naší prestiž a my se dle toho musíme chovat, což je další záruka pro naše zákazníky.

MYD - Marina Yachting Development

16 let úspěšně spolupracujeme s charterovou společností MYD. Spolu s touto chorvatskou charterovou společností spravujeme na 40 lodí a poskytujeme našim zákazníkům maximální servis.

 

Kontaktujte
nás
+420 733 736 523
Aktuality
Zobrazit
Aktuálně nabízíme
149 Last Minute nabídek
Zobrazit všechny
Reference
Dobrý den do Sea Wolfu. Pánové mockrát děkuji za super týden na Vaší lodi Bavaria 38 Marge. Pokud budete potřebovat v průběhu léta vyplnit nějakou skulinku, klidně i ne na celý týden a pokud budete chtít tak se ozvěte. Určitě bycho se dohodli. Jinak samozřejmě pokud si mne necháte ve Vaši databázi TOP klubu a pravidelně budete informovat o možnostech charterů budu jen rád. Ještě jednou mockrát děkuji.
Antonín Bartík

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem? Chcete rovnou zařídit objednávku telefonicky?
Neváhejte nás kontaktovat.

+420 733 736 523
Poptávkový formulář