O nás

Společnost SeaWolf s.r.o. má v ČR i v zahraničí mnohaletou tradici a je členem několika asociací. Přesvědčte se o našich profesionálních kvalitách i Vy.

SeaWolfGroup

Firmu Seawolf s.r.o. založil Ing. Jan Wolf, který je majitelem a zároveň hlavním instruktorem. Počátky naší profesionální aktivity se datují k roku 1997, kdy jsme se zaměřili na oblast potápění, která nám byla v té době nejbližší.

Voda byla vždy naším živlem, a tak logickým krokem ve vývoji bylo založení další divize a to Námořního jachtingu, která se zabývá školením námořních kapitánů. Dále byla založena divize pro školení zájemců o průkaz na vnitrostátní plavbu tzv. VMP. Nejmladší divizí je charter lodí, kde nabízíme k pronájmu lodě pro mořskou i vnitrozemskou plavbu po celém světě.

Od začátku jsme kladli důraz na přátelské prostředí a profesionální přístup. Při našich aktivitách se opíráme o znalosti našich zkušených potápěčů a skipperů, kteří pod vodou nebo na moři tráví většinu svého času. Samozřejmostí je, že naši školitelé, kromě rozsáhlých znalostí a vědomostí, mají i dobré pedagogické schopnosti.

Seawolf s.r.o. ve všech již zmíněných oborech patří, nejen co do počtu vyškolených uchazečů, ale i s ohledem na kvalitu poskytované výuky, mezi nejlepší v České republice.

Našimi přednostmi jsou především dynamičnost, přátelský přístup, zkušený tým a schopnost učit se z nabytých zkušeností.

Naším cílem je vytvoření komplexní nabídky pro naše klienty.

 

MMK systems

Pro bookování pronájmu lodí využíváme moderní MMK systems, díky kterému Vám můžeme nabídnou spousty lodí v reálném čase.

APL - Asociace lodního průmyslu

Seawolf s.r.o. je členem APL – Asociace lodního průmyslu. Členství v této organizace jednoznačně zvyšuje naší prestiž a my se dle toho musíme chovat, což je další záruka pro naše zákazníky.

MYD - Marina Yachting Development

16 let úspěšně spolupracujeme s charterovou společností MYD. Spolu s touto chorvatskou charterovou společností spravujeme na 40 lodí a poskytujeme našim zákazníkům maximální servis.

 

Kontaktujte
nás
+420 733 736 523
Aktuality
Exkluzivní nabídka lodí Marge a Dölkar z přístavu Betina na Kornatech!
Zobrazit
Aktuálně nabízíme
123 Last Minute nabídek
Zobrazit všechny
Reference
Sháníte loď a chcete jí za dobrou cenu? Pak nesmíte minout web charter-lodi.cz z jejich nabídky jsem si loď vybral vždy a díky tomu, že jsem jejich stálým zákazníkem jsem dostal příjemnou slevu :-) Díky za skvělý servis!
Antonín Černý
člen kapely Jaksi Taksi

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem? Chcete rovnou zařídit objednávku telefonicky?
Neváhejte nás kontaktovat.

+420 733 736 523
Poptávkový formulář