Rady a tipy

Rady a tipy jak pro kapitány, tak i pro ostatní členy posádky. Mnoho užitečných informací pro pronájem jachet, pro samotnou plavbu lodí, užitečné odkazy, atd. Buďte na Vaši dovolenou na lodi řádně připraveni!

Přečtěte si informace na těchto stránkách, ať jste již zkušený kapitán nebo úplný nováček. Připravili jsme pro Vás mnoho užitečných a praktických  rad a tipů, které Vám pomůžou s pronájmem lodi a s celým plánováním Vaší dovolené na jachtě.

 

V případě, že jste zde nenašli informaci, kterou jste hledali, nestyďte se kontaktovat.

FAQ - Začínáme s přípravou na plavbu

Sepsali jsme pro Vás důležité informace, které byste měli vědět a znát před začátkem samotného plánování vaší dovolené na lodi. Buďte připraveni a informováni předem. Ušetříte si tak případné nepříjemné komplikace.

FAQ - Jak objednat loď

Rozsáhlý seznam nejčastějších dotazů a nejasností, které se vyskytují u zájemců o pronájem lodi vztahujících se k samotnému objednání a věcí kolem (placení, zálohy, převzetí, doklady, atd.)

FAQ - Vyplouváme

Podívejte se na co si dát pozor při převzetí pronajímané lodi a před samotnou plavbou lodí. Předejdete tak nepříjemnostem vzniklým kvůli opomenutí nějaké maličkosti.

Předpověď počasí pro plachtění

Připravili jsme pro Vás seznam nejznámějších serverů s předpověďmi počasí. Počasí je jeden z hlavních faktorů ovlivňujících Vaši dovolenou na lodi. Buďte tedy vždy seznámeni s aktuální předpovědí a dle ní uzpůsobte své plány.

Asistenční servis 24/7

Poskytujeme asistenční servis nejen na moři. Neváhejte se na nás obrátit v případě problémů nebo komplikací, které během pronájmu lodi a následné plavbě mohou nastat. Stojíme vždy za Vámi.

Nejčastěji pronajímané lodě

Inspirujte se pro Vaši dovolenou nejčastěji půjčovanými loděmi u naší společnosti. Jejich výběrem rozhodně nic nezkazíte, jelikož se jedná o lodě chtěné a tím pádem ověřené.

Kontaktujte
nás
+420 733 736 523
Aktuality
Zobrazit
Aktuálně nabízíme
149 Last Minute nabídek
Zobrazit všechny
Reference
Dobrý den, Chtěl bych poděkovat za zprostředkování a domluvení pronájmu lodi (Paulina). Loď to byla celkem slušná a plula hezky. Bohužel až tak moc nefoukalo, tak jsem byl za rozhodnutí vzít genakr, velmi rád. Loď měla sice výbornou hlavní plachtu ale kosatku naprosto bídnou. Takže děkuji.
Petr Malecha

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem? Chcete rovnou zařídit objednávku telefonicky?
Neváhejte nás kontaktovat.

+420 733 736 523
Poptávkový formulář