FAQ – Vyplouváme

Nejčastěji pokládané dotazy a nejasnosti týkající se organizačních věcí přímo před samotným vyplutím.

 • Vyplutí

  Obvyklá oficiální doba je cca 17:00 v sobotu, zřídka se dá vyplout dříve. Vše záleží na pořadí lodí při přejímání a úklidu, loď se musí vyčistit a zkontrolovat pro následujícíjí charter.

 • Návrat do maríny

  Oficiální doba vrácení lodě je 9:00 opět v sobotu. Většina společností má v podmínkách připlutí do přístavu už v pátek před setměním. Charterové společnosti se tím jistí, že se pár hodin před navrácením lodě, nevyskytnou nějaké zásadní problémy pro které by se zpozdila příprava pro další turnus. Pobyt v domovské maríně není zpoplatněn a vždy je tam nějaká restaurace k oslavě ukončení plavby.
  Odevzdání lodě + vrácení kauce

 • Co dělat v případě poškození nebo technických problému na lodi ?

  V případě poškození nebo technických problémů kontaktujte příslušnou osobu v maríně.

 • Co když si všimneme nějakého poškození na lodi během plavby ?

  V případě že jste přehlédli nějaké poškození během kontroly plavidla, máte možnost ještě do 24 hodin od potrvzení registrace, tento problém nahlásit, popřípadně zavolat nebo kontaktovat dannou osobu.

 • Jak připravíme loď na odevzdání v marině na konci charteru ?

  Dobré je se řídit pokyny v průvodci ,,Rychlé a jednoduché instrukce,, ( QUICK and EASY instructions), které se nachází na každé lodi. V případě, že jste si během plavby všimli, že nějaká věc chybí, je poškozena nebo nefunguje, prosíme Vás, aby jste to při předání oznámili příslušné osobě charterové společnosti. Pokud jste během charteru něco vyměnili, prosím informujte o tom charterovou společnost .

  Při opouštění plavidla si prosím znovu zkontrolujte veškerou loď včetně skřínek, šuplíků, atd…, aby jste se ujistili, že jste na lodi nic nezapoměli.

 • Odevzdání lodě + vrácení kauce

  Dodatečné příplatky za nadstandard: pojištění kauce, spinakr, přívěsný motor a pod. Zde se rovněž nabídka liší u konkrétních lodí (resp. v našem případě provozovatelů v konkrétních marínách), proto i tento fakt je vhodné uvážit, protože někteří provozovatelé poskytují např. přívěsný motor ke člunu zdarma, nebo mají stání v marínách za polovinu ceny a pod.

 

 

Zde si můžete stáhnout užitečné pomůcky nejen pro kapitány.

Kontaktujte
nás
+420 733 736 523
Aktuality
Zobrazit
Aktuálně nabízíme
149 Last Minute nabídek
Zobrazit všechny
Reference
Dobrý den, Chtěl bych poděkovat za zprostředkování a domluvení pronájmu lodi (Paulina). Loď to byla celkem slušná a plula hezky. Bohužel až tak moc nefoukalo, tak jsem byl za rozhodnutí vzít genakr, velmi rád. Loď měla sice výbornou hlavní plachtu ale kosatku naprosto bídnou. Takže děkuji.
Petr Malecha

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem? Chcete rovnou zařídit objednávku telefonicky?
Neváhejte nás kontaktovat.

+420 733 736 523
Poptávkový formulář